Ansatte

Vi har vanligvis en eller to ekstra medarbeidere på sommer/høstsesongen. Gode avtaler for innleie av både blikkenslagere og taktekkere. Slik at det nesten bare er det administrative som begrenser oppdragets størrelse.

Administrasjon:

Frode Petersen
Daglig leder
Mob: 909 23 568
frode@petersenblikk.no

Ventilasjon og Blikkenslagermester
Energirådgiver (Enova)

Henrik Dreyer
Pro/Fagleder blikk
Mob: 997 96 469
henrik@petersenblikk.no

Ventilasjon og Blikkenslagersvenn

Thomas Nilsen
Verksted/Adm/kontor
Mob: 776 41300
thomas@petersenblikk.no

Medarbeidere:

Tom Arne Johnsen
Faglært Senior Svenn
Blikkenslagerarbeider/ventilasjon
Stålpiper/Rehabilitering/Servicearbeid
tom@petersenblikk.no

Aleksander Johansen

Svenn i ventilasjon og Blikkenslagerfaget

alex@petersenblikk.no

Brage Jenset

Svenn i ventilasjon og Blikkenslagerfaget

brage@petersenblikk.no

Sander Theodorsen

Svenn i ventilasjon og Blikkenslagerfaget

Kristian Andreassen

Lærling

Dag Andre Eliassen

Svenn i ventilasjon og Blikkenslagerfaget

dag@petersenblikk.no

SERVICE AVDELING

Eivind Teibakk

Servicetekniker Ventilasjon

service@petersenblikk.no

Mob: 932 11 880